מסיבת חתונה

אירועי חתונה גדולים עלולים להיות מתישים הרבה מכפי שהינם מהנים. הדבר החשוב ביותר במסיבת החתונה שלכם היא ההנאה המקסימלית שלכם עצמכם והשתתפותם של אהוביכם בשמחתכם! אם בחרתם לחגוג במסיבת חתונה בלי חופה, לאחר החתונה הרפורמית או ברבנות, בר-המסעדה "ויקי כריסטינה" מתחייב להפוך את הערב הראשון של שארית חייכם כזוג נשוי לערב בלתי נשכח!

בבר-המסעדה "ויקי כריסטינה" ניתן לערוך מסיבת חתונה קטנה של 30-35 איש סביב שולחנותיה המאורכים והמעוקלים של "כריסטינה", אירוע של עד 50 איש באחד מאגפיה של "ויקי", או אירוע של 150 איש על שטחו המלא של אחד מאגפי בר-המסעדה. הגיע הרגע לחגוג את מסיבת החתונה הלבנה שלכם, אל תרשו לעצמכם להתפשר!

בר-המסעדה "ויקי כריסטינה" חוגג את מסיבת החתונה שלכם באווירה ספרדית אותנטית, עם מטבח טפאסים משובח וערב לחיך ובר יינות שופע. לצלילי המוסיקה הספרדית ולרקע העיצוב בסגנון פארק גואל בברצלונה תוכלו להבטיח לעצמכם ערב שינצר בלבכם ובלב הקרובים אליכם לעד! פנו אלינו לקבלת פרטים, נשמח להשיב על כל שאלה!

חתונה אזרחית

במדינת ישראל זוגות אשר רוצים להתחתן יכולים לעשות זאת רק במסגרות הדת. זוגות יהודים יכולים להתחתן רק דרך הרבנות אשר הזרם השולט בה הוא הזרם האורתודוקסי וזוגות "מעורבים" או שמוגדרים כחסרי דת (אחד מבני הזוג או שניהם), לא יכולים להתחתן בגבולות המדינה. כל מי שרוצה להתחתן ומוגדר כחסר דת, מסורב חיתון או שאינו רוצה להתחתן במסגרת טקס אורתודוקסי, יכולים לצאת מגבולות המדינה לקיים חתונה אזרחית.

טקס נישואין אזרחיים המתקיים במדינות כמו קפריסין, צ'כיה ואחרות הוא טקס חילוני נטול דת ולאחריו הזוג רשום גם בארץ כנשוי. חתונה אזרחית בקפריסין או במדינות אחרות יכולה להיות חתונה מהנה מאד, חוויה כייפית ולאחריה יכול הזוג לבחור האם ברצונו לקיים בארץ חתונה עם טקס אישי משלהם אותו יוכלו לעשות גם במסגרת חתונה רפורמית אם ירצו לשלב את הדת בכל זאת.

0.2414981