מסעדת טאפאס

במתחם התחנה הציורי בתל אביב, ממוקמת מסעדת "ויקי כריסטינה" משני צדי חצר: מן הצד האחד בר היין המעוצב הקרוי "כריסטינה", ומן הצד השני, מסעדת הטפאסים, "ויקי". ב"ויקי" מוגשות מנות טפאסים מעשה ידו של השף דודי בן דוד, בישיבה בשולחנות אינטימיים ולצלילי מוסיקה רגועה, כאשר ב"כריסטינה" מוגשים מיטב היינות לשולחנות גבוהים בסגנון בר, לצד פסלי פסיפס בהשראת פארק גואל בברצלונה, כשברקע מתנגנת מוסיקה ספרדית קצבית.

 יחד עם זאת, כשזה מגיע לאירועים פרטיים או עסקיים, עוטה על עצמה המסעדה ארשת שונה לחלוטין: תוך שימוש בעיצוב המרהיב, במטבח הטפאסים הערב ובבר היינות העמוס למשעי, הופך המקום לבמה המושלמת לאירוע המיוחד שלכם. החל מבריתות ועד למסיבות יום הולדת, יכולה ומתחייבת מסעדת "ויקי כריסטינה" להשיב על צרכיכם ולהגשים את האירוע עליו חלמתם. הצוות המסור במסעדת "ויקי כריסטינה" אינו נח עד שאתם מרוצים.

 טיפול בפרטים הקטנים הוא מומחיות הצוות החרוץ והדקדקני ב"ויקי כריסטינה", ואנו מקפידים להקדיש את כל מרצינו לכך שאתם, מארגני האירוע, תוכלו להסיר כל דאגה מליבכם, ולהנות מן האירוע במלואו. צרו עמנו קשר בטלפון 03-7367272 לקבלת פרטים אודות אירועים קטנים, אירועים גדולים, אירועים פרטיים או אירועים עסקיים – אנחנו כאן בשביל לספק לכם חוויה בלתי נשכחת!