אודות

הויקי – מטבח הטאפאס, ממוקם בצדה הימני של החצר, מציע לאורחיו חוויה קולינארית יוצאת דופן, המשלבת בין אלמנטים ספרדיים אותנטיים בקונספט של טאפאס, בשילוב אינסוף טעמים, צבעים וכלים. בין המנות אפשר למצוא מנות טאפאס מקוריות ואותנטיות המובילות את ברי הטאפאס הספרדיים, מנות כגון: פאן קון טומאט, פטאטס בראבס, פינצ’וסים, קסו פריטו, המבורגסה ועוד…סביב מנות הטאפאס הקלאסיות מוגשות מנות העשויות מחומרי גלם עונתיים ובכך יוצרות תפריט מגוון ומשתנה בכל עונה. לצד התפריט הקבוע מוגש תפריט ספיישלים יצירתי וצבעוני פרי מוחו של שף המסעדה.

הכריסטינה- בר היין, ממוקם מעברה השני של החצר, מאופיין בישיבה גבוהה מסביב לגן פסלי פסיפס. במקום מוגשים כ- 120 סוגים שונים של יינות מרחבי העולם, וכמו כן בר המשקאות מתמיד לספק שלל משקאות אקזוטיים ולטיניים ובראשם הסנגרייה המוגשת חמה או קרה ומהווה את אחד מסמלי המקום. לצד אווירה תוססת ואוכל משובח בר היין מהווה את אחד המאפיינים הבולטים של המסעדה. תפריט היין מונה מעל 120 סוגים שונים של יינות אשר מוצעים לאורחיו ע”י צוות מיומן העובר הכשרה מעמיקה בתחום, הדרכות, סיורים מקצועיים ביקבים וטעימות יין.


עיצוב המקום שואב השראה מעבודותיו של האדריכל והאמן הספרדי הנודע אנטוני גאודי, ובייחוד מיצירת הפאר המוכרת שלו – פארק גואל בברצלונה. מעל המסעדה עץ פיקוס מרהיב מבין העתיקים בתל אביב.כמיטב האווירה הספרדית, במקום הופעות חיות של נגנים ספרדיים ורקדניות פלמנקו כל זאת לצד מוזיקה קצבית באווירה ספרדית.

צור קשר

אנא מלאו את טופס - צור קשר